• Svježe
(6 PC)Crni Voki-Toki UHF 400-470 MHz MINI-ručnim primopredajnik dva puta Ham Radio komunikator

(6 PC)Crni Voki-Toki UHF 400-470 MHz MINI-ručnim primopredajnik dva puta Ham Radio komunikator

Buyers rating:
-5 % KM 207.00
KM 217.80

Iz robe

Profesionalni FM primopredajnik Frekvenciju Udaljenost : 136.00-174.00 MHz /400.00-470.00 MHz Duplo Lansiranje Ključ Dvojno Bend Dvostruka Straža Srednjoj &Niske Energije Prelaska VOX Funkcije Širom/Uski Bend Izbor Auto-Nazad Svjetlo Dvojno Bend Pripremite se time-out Tajmer (TOT) ATUO Tipkovnica Bravu Zauzet Kanal Bravu Funkcije Proizvod podešavanja
Trupa * 6
Baterija * 6
Punjač * 6
Antenu * 6
Vrati snimak * 6
Objesiti konopac*6
Slušalice * 6
Napomena :
1. Koristi puni voki-toki po prvi put, molim vas optužiti za 16 sati .
2. Ugasi kompjuter pre nego što uklanjanje bateriju.
3. Molim te ne koristi ruke da pokupim antenu, drži antenu će uticati na efikasan bežični pozvoni dometu.
4. Koristiš voki/toki, trebao bi to zadržati vertikalno udaljenosti od 5.0 da 7.0 cm , i zadrži svoje lice.
5. Molim te, probaj da koristiš dok voziš handsfree govornik i završne reči.
6. Držite interkom televizore, kompjuter prati i druge ekran da se održi na odstojanju veće od 10cm, da cemo izbjeci da budem magnetsku.
7. Na interfon Radimo stvari zajedno sa ostalim metal-sadrže Skladište.
8. Voki-tokije može utjecati na neki sluh, sa tvoje slusno pomagalo proizvođač da razmotrimo mogućnosti.
9. Pokušaj da mjesto je u medicinskom voki-toki sa, tako da ne utjecati na primjenu medicinske opreme.
10. Ne koristi u aerodrome i na avion. Ako je tako, zabranjeno voziti auto sa strane ceste i onda.
11. U potencijalno eksplozivan područja mora ostati zatvorena, osim ako to je posvećen interkom opasne zone (na primjer, Fabrika Zajedničkog, CAS, ili UL ovjerena).
12. Da bi izbjegli elektromagnetni smetnje/kompatibilnosti sukobima, u nekim slučajevima postavio primeti zahtijevaju da isključi interkom,
molim te posmatram.
Dostava
1. Mi smo brod da Alixpress adresu SAMO. Molim te, pobrini se da ti adresu u Alixpress je poklapa sa tvojim isporuka adresu pre nego što si platio.
2. U cilju isporuka tvoj paket brzo i tačne, molim vas nam je ostavio broj telefona kada ti platiti, cenio!
3. Težimo naše najbolje da vam dati najpouzdaniji, pristupačnim način isporuka službe. Ali ponekad međunarodna pošiljka je vrlo zavisi od Kurira Kompanija i lokalne carine/dužnosti. Ako ne dobijemo vaš stavka na vrijeme, javite nam odmah na dalje pomoć. Hvala ti na razumevanju.
4. Uvoz dužnosti, porezi i optužbe nisu uključeni u predmet cijenu ili isporuka optužbe. Te optužbe su kupca je odgovornost. Molim te, provjeri sa svoje zemlje carini da utvrdimo šta su ovi dodatni troškovi će biti prije nadmetanje/kupovini.
Povratne
1. Naš cilj je da bude siguran da si sretan mušterija i prijatno u kupovinu sa nama.
2. Ako niste zadovoljni sa kupovinu i naš ukupno službe, tvoj komentar je vrlo važno u našem poslu uspjeh. Molim te, uzmi malo da nas ostaviti pozitivan feedback sa sveukupno Detaljne Prodaje Rejting 5.
3. Ako nisi zadovoljan sa svojim kupiti u bilo koji način, Molim vas, dajte nam šansu da rješavanju problema. Razumijemo se tiče i frustracije možda si, i da će sve od sebe da se riješi te probleme.

Karakteristike

Dimenzije:
120*60*30mm
Skladište Kanalu:
16CH
Maksimalni Domet:
3km-5km
:
X-63TFSI
:
:
KSUN
Razgovarati Domet:
3-5Km
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
Dva Puta Radio
Frekvenciju Domet:
400-470MHz
Is_Display:
No
:
modeli:

Ovako bi vam se moglo svidjeti

Skladu sa NETGEAR AGM732F 1000BASE-LX/LC comector Jedan način/1310nm 1.25 G 10km DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa NETGEAR AGM732F 1000BASE-LX/LC comector Jedan način/1310nm 1.25 G 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 27.23
Super slijepog miša 5 pc Slobodna Isporuka BNC IF Adapter BNC Žena Jack da Jack cijevi Ravno Nagovoriti Konektor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 5 pc Slobodna Isporuka BNC IF Adapter BNC Žena Jack da Jack cijevi Ravno Nagovoriti Konektor

5 pc Slobodna Isporuka BNC IF Adapter BNC Jack da Jack cijevi RavnoPaket uključuje : 5 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

KM 11.00 11.56
Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W Industrijske TTL Interfejs 433 MHz IF Modul +2 PCS Gumene Antenu + 1 Piece USB Most Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs modula 2pcs povezuje kablovi za SV612 IF Modul 2pcs SW433ZT100 Pravo antenu 1piece USB most odbor 1piece povezuje kablovi za USB most odborSV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
Etmakit Vruće Prodaju 3G/Gsm/Umts USB Antenu Ali Bežični Wifi Podići Mobilni Žarišta za TS9 GX-A3O-002 Visokog Kvaliteta
  • Svježe
Procjenjuje se:

Etmakit Vruće Prodaju 3G/Gsm/Umts USB Antenu Ali Bežični Wifi Podići Mobilni Žarišta za TS9 GX-A3O-002 Visokog Kvaliteta

Novi proizvod s visokog kvaliteta.Zgodno da prima poruke.Lagan za postavljanje.Pogodan za napad TS9.Ime : 3 G antenu A3oGX002.Kabl dužina : Oko 3 miliona.Frekvenciju udaljenost : 1880 1920 / 1990 2170 MHZ.VSWR : ≤ 1.5.Tip izazvalo nepotrebne podjele : vertikalno Radijacije.Maksimalne snage : 50 W.Ulaz otpor : 50ohm.Veza Tip : TS9.

KM 5.82
Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 8.70
Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za IC-F3 IC-F4 IC-T81A IC-T90A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon
  • Svježe
Procjenjuje se:

Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za IC-F3 IC-F4 IC-T81A IC-T90A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon

Dragi cijenjeni mušterije, hvala ti puno za kupovinu ovde, sada smo unaprijediti nam brodskih uslugu i svaki paket će biti stigao na sigurnom i u kratko vrijeme Hvala puno za Aliexpress, to nam daje priliku da te upoznam i zalihe nas najbolji isporuka način da podršku nas oboje.Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za ICF3 ICF4 ICT81 A ICT90 A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon1)u vezi Osoblju : Policija, Vojna, Izbacivač, HAM amater porodica biznismen i član Tima, Sigurnost, itd...

KM 14.52
Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 10.20
HD03 Z Taktički Bowman Elite II Slušalice Slušalicu za Midland ICOM motorno ulje Baofeng Retevis TYT Dva Puta Radio (usluge ptt nije uključena)
  • Svježe
Procjenjuje se:

HD03 Z Taktički Bowman Elite II Slušalice Slušalicu za Midland ICOM motorno ulje Baofeng Retevis TYT Dva Puta Radio (usluge ptt nije uključena)

HD03 Z Taktički Bowman Elite II Slušalice Slušalicu za Midland ICOM motorno ulje Baofeng Retevis TYT Dva Puta Radio (usluge ptt nije uključena)Razlika između HD01 i HD03 slušalice : 1) zvučnik mikrofon od HD01 je popravljen, zvučnik mikrofon za HD03 može rastaviti.2) HD01 slušalice samo sposoban za lijevo uho nosi , HD03 slušalice sposoban za oboje ostavio & desno uvo nosi.Z Taktički Bowman Elite II SlušaliceZ Taktički Bowman Elite II slušalice korišćena od NATOa & vojne specijalne snage...

KM 34.00 65.97
Slobodna Isporuka 2sets/mnogo SV612 TTL Interfejs 100mW Industrijske IF Modul IF 868 Prijemnik 1400m Daljinu U Otvorenom
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2sets/mnogo SV612 TTL Interfejs 100mW Industrijske IF Modul IF 868 Prijemnik 1400m Daljinu U Otvorenom

Slobodna Isporuka 2sets / mnogo SV612 TTL Interfejs 100m W Industrijske IF Modul IF 868 Prijemnik 1400m Daljinu U Otvorenom2pcs SV612 868 MHz TTL IF Modula 2pcs SW868WT100 Gumene antenu 2pcs TTL USB most odbor 2pcs Povezuje Kabl za SV612 IF Modul 2pcs Povezuje Kabl za USB most odbor​SV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
Skladu sa Glogovog Mreža SFP-GE10KT14R13 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Glogovog Mreža SFP-GE10KT14R13 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 27.23