• Svježe
20X Fleksibilan Veza Kablovsku 22Pin Za motorno ulje CP1200 CP1300 CP1660 Dva Puta Radio

20X Fleksibilan Veza Kablovsku 22Pin Za motorno ulje CP1200 CP1300 CP1660 Dva Puta Radio

Buyers rating:
-4 % KM 48.00
KM 50.25

Iz robe


20 X Pribor Fleksibilan Veza Kablovsku 22 Pin Za motorno ulje CP1200 CP1300 CP1660 Dva Puta Radio
Compatiable za motorno ulje modela :
CP1200 CP1300 CP1660
jedan paket uključuje :
Fleksibilan kablovsku 20pcs
Napomena : 1. Mi smo jedini brod u tvoju Alipay adresu. Mi ćemo preuzeti odgovornost za pogrešne isporuka adresu uzrokovana kupac je nemar. Dostava i Vratiti 1. Svi predmeti su proverili i spakovala u dobrom stanju prije centrala. 2. Mi povrat novca ili zamjenu predmet ako je oštećen ili izgubio. Brodskih naknada nije refundable, kontaktirajte nas po e-mail pre nego što se vratiti robu. 3. Običaj poreza i vrijednosti-dodao poreza nisu uključeni u predmet cijenu i brodska optužba. 4. Ako ste pronašli neke nepravilnosti u naše stvari, kontaktirajte nas u roku od 7 dana račun predmet. 5.Isporuka vrijeme : Stvar će biti prebačen u 3-5 dana Standard Zrak Poštu posle dobio plaću.

Karakteristike

:
POZADINE-FL22CP1300
:
lighttree

Ovako bi vam se moglo svidjeti

General voki-toki za YAESU FT-257 Dual-Bend 400-480MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu FT-257 radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

General voki-toki za YAESU FT-257 Dual-Bend 400-480MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu FT-257 radio

majore funkcije Ergonomske novi dizajn i veliki okrenuta leđima LCD prikaži Srednjoj izlazna snaga : 5 W (FNB124 LI) Visok sadržaj 800m W audio izlaz Na ATS (automatsko odgovara sistem) signale kad van domašaja" 200 skladište kanala s znaš li zašto oznake (do 6 likovi) 10 repozitorijumi za kanal rasporedu za uzbunu operaciju (alarm, flash, Moss kod informacija) Lozinku zaštitu CTCSS (50 audio) i DIREKTOR (104 šifre) kodiranje / dešifrirati, Sa odvojene audio i DIREKTOR je čista kodiranje sposobnosti Skeniranje modu : VFO / skladištu, / PMS / dvojno frekvenciju za praćenje Tastaturu / instant / usluge ptt ključ bravu funkcije IF iskrivi Pruža čista skladište način operaciju za polako operacije Grubo stanovanje strukturi i vodootporne nastup (IPX5 razredu vodootporne) Inteligentan potrazi za olakšavanje izbor aktivni kanala Baterija napon prikaži Prilagodljiva emisija frekvenciju izravnali nivou (+ 5k Hz ili + 2.5 k Hz) Poslati pauzom tajmer (TOT) i automatskim gašenje (APO) Zauzet kanal kaznu (BCLO) Automatsko relej transponder (DOLARA) Devet DTMF automatsko biranje pamćenje

KM 214.00 225.00
(4 PC)BaoFeng UHF Voki-Toki DEČKA-A5 16CH VOX+Skrembler Funkcije Slobodna Isporuka Dva Puta Radio baofeng A5
  • Svježe
Procjenjuje se:

(4 PC)BaoFeng UHF Voki-Toki DEČKA-A5 16CH VOX+Skrembler Funkcije Slobodna Isporuka Dva Puta Radio baofeng A5

Osnovna OpisiModelNOA5Zaključivanjem napunjen antenuDaDakle Taj Antenu50 omskaRadi temperatura30 ~ +60 Stepeni CelzijusaOcijenjena NaponJE 7,4 V DC MOZDA, HVAIA! JAVIT 10%Max izlazne snage5 WBaterija tipLijaion baterijaBaterija kapaciteta1800m AhDimenziju34.5×56.8×115.5 mm (Ne Antenu )Težine180gŽarištaDvostruka ili Jedan bendJedan bendDvostruka ili Samac frekvencijuJedan frekvencijuFrekvenciju DometUHF : 400470 MHzPamćenje Kanala16 grupamaRadi načinIstu frekvenciju ....

KM 107.00 113.04
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/VOZILOM,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Quad,20Meters
  • Svježe
Procjenjuje se:

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/VOZILOM,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Quad,20Meters

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / VOZILOM,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Quad, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 104.98
Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W TTL Interfejs 915 MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2 PCS Naivčina Antene+2 PCS TTL Da USB Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs 915 MHz IF Modula 2pcs SW915XP1 M Naivčina antene 2pcs TTL USB most odbora 2pcs Povezuje kablovi za SV612 IF Modula 2pcs povezuje kablovi za USB Most odbora​SV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 8.70
10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM
  • Svježe
Procjenjuje se:

10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM

Specifacations : ParametarSpecifikacijePristup mode10 / 100 MbpsStandardIEEE802.3 10 BaseT Ethernet, IEEE802.3u,100 BaseTX / FX Brzo Ethernet, IEEE802.3x Kontrola ProtokaTalasnu dužinu850nm / 1310nm / 1550nmPrijenos udaljenostDualvlakana Multimodu : 2 km,Dualvlakana jedan način : 20 / 40 / 60 / 80 / 100 / 120 km,Kategorija5 uvrnuto para : 100mLukeJedan RJ45 luku : Povezuje STP / UTP kategorija5 uvrnuto para, EIA568 A / BJedan optički luku : Multimode Dualvlakana : SC ili ST (50 / 125µm ili 62,5 / 125µm)Jedan način Dualvlakana : SC ili FC (9 / 125µm)Znači konverzijeRadnje i Naprijed modu ili prečicu modeTampon svemiruIzgradio u 128 Kb RAM za podatke tamponKontrola protokaPuna kuca : protok kontrolu;Pola dupleks : nazad pritisakSJEĆATE9MTBF100 000 satiDOVEO indikatorPOER (napajanje), FX VEZA / ČIN (optički veza akciji)FDX (puna kuca), TX VEZA / ČIN (TPdine kejbl veza / akciji)TX 100 (TPdine kejbl stopa 100 M), FX100(optički kabl stopa 100 M)NapajanjeVanjski : AC90~264 V / DC100~380 V ulaz, izlaz 5 V1 APotrošnja energijeOperativni temperatura10~55Operativni vlažnost5%~90%Održavanje temperatura40~70Održavanje vlažnost5% ~ 90% noncondensingDimenzije70mm (P)×95mm (D)×27 mm (H) (vanjski napajanje)

KM 81.00
Novi Bežični Modem Žicu POZADINE-SMA Žena je Jack lud Prekidač MS156 pravi Kut Veza RG178 Kablovsku 15CM 6 Veliko Brzo Brod
  • Svježe
Procjenjuje se:

Novi Bežični Modem Žicu POZADINE-SMA Žena je Jack lud Prekidač MS156 pravi Kut Veza RG178 Kablovsku 15CM 6 Veliko Brzo Brod

Novi Bežični Modem žicu POZADINESMA Žena je Jack lud Prekidač MS156 pravi Kut Veza RG178 Kablovsku 15 CM 6" Veliko Brzo BrodOpis : 100% novo ! Proizvod Ime : Veza POZADINESMA Žena je Jack lud Prekidač MS156 pravi Kut Veza JE : POZADINESMA Žena je Jack lud Veza B : MS156 pravi Kut Kablovsku tip : RG178 ili zahtev Kablovsku dužina : 6"(15 CM) ili zahtev dakle taj : 50 omska Količinu : 1 pc Prijavu : Nekada široko za ruter, buster i WLAN Wifi antenu convertion...

KM 5.28
Super slijepog miša 10pcs Mini UHF Kresanje Uključi Muškarac IF veza za Coaxial Kablovsku RG58 RG400 RG142 LMR195
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 10pcs Mini UHF Kresanje Uključi Muškarac IF veza za Coaxial Kablovsku RG58 RG400 RG142 LMR195

10 pc Mini UHF Kresanje Uključi Muškarac IF veza za LMR100 RG316 RG174Dakle taj 50 Ohm Frekvenciju Domet 0500 MHz Pol Uključi Temperaturu.dometu 65~ +165 Izolator PTFE Veza Tip Uključi / Muškarac Pin Spremaju se Tip Kablovsku Mount [Besplatno Visi U (Linija)] Izdržljivost ≥500 Ciklusa napon rejting 750 V Izolaciju Otpor ≥5000 MOhmPaket uključuje : 10 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

KM 27.00 28.56