• Svježe
IP66 Vodootporne Voki-Toki HIROYASU Q1600 VHF 136-174MHz 8WATTS 16Channels Prenosni Dva Puta Radio

IP66 Vodootporne Voki-Toki HIROYASU Q1600 VHF 136-174MHz 8WATTS 16Channels Prenosni Dva Puta Radio

Buyers rating:
KM 55.42

Iz robe


Voki-Toki HIROYASU Q1600 VHF 136-174 MHz 8 WATTS 16 Channels IP66 Vodootporne Prenosni Dva Puta Radio
Osobine :
1. 8 W srednjoj IF Izlazne Snage
2. DIREKTOR JE/CTCSS
3. Srednjoj/Niske Energije Izbor
4. Širom/Uski Bend Izbor
5. Zauzet Kanal Blokada
6. Skeniranje Dodati/Izbrisati
7.Channeel razmak : 12.5/25 KHz
7.2000 Li m Ah-ion Baterija
8.IP66 Vodootporne & Dustproof
8. PC Programiran
9.Ozvucen Cloing
Specifikacije :
General
Model Ne.
Q1600
Frekvenciju Domet
136-174 MHz
IF Izlazne Snage
ZDRAVO Moć ≤ 10 W Niske Energije ≤ 5 W
Kanala
16 Kanala
Kanal Razmak
Širom : 25 Khz Uski : 12.5 Khz
CTCSS/DIREKTOR
50 CTCSS/105 DIREKTOR
Operativni Temperatura
-30 °c -+60 °c
Dakle Taj Antenu
50 Ω
Operativni Napon
DC7.4 V
Baterija Tip
2000m Ah Li-ion
Životni Vijek Baterije (5/5/90)
10 Sati
Dimenzije
132(H)mm × 61mm × 40mm
Težine (Bateriju,Antenu Uključena)
Povrsine. 280g
Odašiljač
IF Izlazna Snaga
8 W
Modulation
F3 E
FM Buku
≤ -45d B
Neuverljivo, i Harmonike
≤ -65d B
Audio Distorziju
≤ 5%
Pored Kanala Moć
≤ -65d B
Prijemnik
Osjetljivost
≤ -123d Bm(25 HILJADA)
Inter-modulation
≤ -60d B
Selectivity
-65d B
Blok
≥ 84d B
Ocijenjena Izlazne Snage
1000m W(16 Ω )
Ocijenjena Audio Distorziju
5%
Paket Koji Sadrži :
1× Q1600 VHF 136-174 MHz 8 W Prenosni Dva puta radio
1× VHF SMA-Ženski Antenu
1× 2000m Ah Li-ion Baterija
1× Desktop Punjač
1× AC Adapter ( 100 V ~ 240 V )
1× Eng Priručnik
1× Ruku Remen
1× Kaiš
Predmet Sliku :
Garancija & Vratiti :
1. Mi pružamo besplatno optužba popravlja servis za sve radio to kupio iz naše radnje (HIROYASU Službene Radnju) sa garancija etiketu.
Radio Tijelo : 1 godinu Ograničen Garanciju. Radio pribor(Bateriju,Punjač itd.) : 3 mjeseca Ograničen Garanciju.
1). Brodskih koštati za povratak na popravku mora biti plaćeni za mušterije, mi smo osigurati tri slobodna isporuka koštati iz kine da popravimo vratiti.
Registriran Mail (sa Praćenje broj) isporuka do Kine pošte za sve vratiti parcele. Konsultujte sa nama za dodatni novac za drugu brzinu post ili DHL.
2).Svjetlo težinu spasi više u brodskom troškovima, tako da smo savjetovati mušterije poslati nazad neispravni predmet samo (Nema potrebe druge uloge ).
3). Molim te, mark detalje kako slijedi :
Jasno vraćanje adresa
Problem neispravni stavka
Zapovijed Broj
2. Povrat novca direktno ako je roba ne kao opis ili pokvarenu robu.
Dostava :
1. Na tvoju isplatu Potvrđena od strane aliexpress platforme, će roba biti dostavljene u roku od 24 radnog vremena.
2. Praćenje broj će se dodati vašoj aliexpress red nakon pustam.
3. Isporuka put varira na kontinenta ili isporuka metode.
Kini Post Registrovana Zrak Mai/Post NL
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
45 radnih dana
Aziji
35 radnih dana
Okeanija
35 radnih dana
Sjevernoj Americi
45 radnih dana
Južna Amerika
60 radnih dana zbog strogi carine inspekciju
Afrike
60 radnih dana
Ruske Federacije
60 radnih dana
Express :
DHL/Fedex /UPS
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
7-14 radnih dana
Aziji
7-14 radnih dana
Okeanija
7-14 radnih dana
Sjevernoj Americi
7-18 radnih dana
Južna Amerika
14-30 radnih dana zbog strogi carine inspekciju
Afrike
14-30 radnih dana
Kini HITNU/HITNU Speedpost Singapur
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
14-25 radnih dana
Aziji
14-20 radnih dana
Okeanija
14-20 radnih dana
Sjevernoj Americi
Između 15 i 25 radnih dana
Južna Amerika
20-30 radnih dana zbog strogi carine inspekciju
Afrike
20-30 radnih dana
Bilješka : Ove informacije data je od pozivatelja .Bilješka da je isporuka puta mogu razlikovati zbog logistike vrhunac periode i praznike.
4. Robu će biti poslat tvoj red adresu samo. Molim te otkazati vaše prethodno naruciti, i ponovo stavim novu naredbu sa nova isporuka adresu. Ne primamo li isporuka adresa se mijenjala za poruku.
5. Kupac mora platiti za povratak isporuka koštati & druge dodatni novac odbijanja prima paket(s) ili čistina carina na odredište u zemlji.
Poreska Politika :
1. Ćemo mark je kvantitet, predmet detalje i roba vrijednost iskreno na carini papir.
2. Kao prodavac, nismo odgovorni za eventualne carine u odredište od zemlje. Ali mi ćemo osigurati fakturu ili bilo dokumenata pomoći kupac da završi carine

Karakteristike

Razgovarati Domet:
5km-10km
:
Dva Puta Radio
:
HIROYASU
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
Skladište Kanalu:
16
Maksimalni Domet:
5km-10km
Dimenzije:
132(H)mm*61()Wmm*40(H)mm
Is_Display:
No
Frekvenciju Domet:
136-174MHz
:
Q1600
Izlazne Snage:
8W
:
Crna
Težine:
280g(Tijesto, Antenu Uključena)

Ovako bi vam se moglo svidjeti

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator (VFL) & Moć metar (SATI) SM Optičke OTDR Tester
  • Svježe
Procjenjuje se:

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator (VFL) & Moć metar (SATI) SM Optičke OTDR Tester

U Skladištu Brod Odmah preko Komercijalne Kurir Fed Ex, umjesto ekonomske i polako kurira.Model # : FHO5000D26 | Testiranje talasna dužina : 1310 / 1550nmDinamika Udaljenost : 26 / 24d B | Testiranje Udaljenost : da 130kmU OTDR1) Sa Dodirni Ekran2) Sa Vizuelnim Krivica Lokator3) S PC Test Izvještaj Otisak Softver4) Sa Kalibraciju Certifikat & Test Izvještaj5) Sa Nosi KesuEkstra Uslugu (SVI BESPLATAN)1) Rekalibriran...

KM 1605.00
Baterija Naplaćuje Za Yaesu 2-kako Radio Tačka-Standardni Voki-Toki Doku Desktop Brzo Punjac za Yaesu radio Punjač
  • Svježe
Procjenjuje se:

Baterija Naplaćuje Za Yaesu 2-kako Radio Tačka-Standardni Voki-Toki Doku Desktop Brzo Punjac za Yaesu radio Punjač

Baterija Naplaćivati Doku Desktop Brzo Punjac Za Yaesu 2kako Radio TačkaStandardni VokiToki Punjač za Yaesu radioOpis ProizvodaDesktop Brzo Punjac za mnoge Yaesu, Tačka & Standard Ručnim tranceivers koristeći FNB83, FNBV94, FNBV57, FNBV57 IS & FNBV93 Baterije.Baciu radio, ili samo rezervne baterije.Zamenu za USISIVAČ10 B, VAC20 B & CD26.AC adapter uključena.Zdravo dragi prijatelji, molim vas poruku nas koji uključi ti treba, ako se ne, poslat ćemo ti uključi prema tvom isporuka zemlji.Hvala ti...

KM 22.00 34.77
10/100/1000Mbps 24V 12W POE Ubrizgivač
  • Svježe
Procjenjuje se:

10/100/1000Mbps 24V 12W POE Ubrizgivač

Model : PRVAKAPOE2412 WGPregledU PRVAKAPOE2412 WG Moć nad Ethernet (Po E) adapter je osmišljen za opskrbu snagom da nadzornih kamera i bežični LAN uređaje poput pristup poena, mostove i rutera...

KM 25.35
DMR Voki-Toki HIROYASU MD-380 UHF 400-480MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta Radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

DMR Voki-Toki HIROYASU MD-380 UHF 400-480MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta Radio

DMR VokiToki HIROYASU MD380 UHF 400480 MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta RadioOsobine : Skladu sa DMR digitalni protokol Digitalni i Analogni kombinaciji Skladu sa Mototrbo Reda sam&II Boju DOVEO Prikaži poruku u digitalni Mode Enkripciju funkcije Daljinski ubiti / omamljivanje / aktiviraj Vox Funkcije Koristi PutDevision MultiPristup(TDMA) digitalni tehnologija Digitalni Mode,ni Jedan poziv,Grupa poziv, zovu funkcije Glas brzu Kanal Skeniranje Prioritet Skeniranje za Uzbunu DTMF Srednjoj / Niske energije selektivno 1000 kanala Talkaround funkcije Program multifunction ključSpecifikacije : GeneralFrekvenciju Domet400480 MHzKanal1000 KanalaKanal Razmak12.5 KHzOperativni Napon7.5 VBaterija TipLijaionOperativni Temperatura30°c~+60°cRadnju Temperatura40°c~+85 °cAntenu Impedence50 ΩAudio Izlazne Snage≤1000m W 16 ΩBaterija Kapaciteta1700m Ah Standard Liion BaterijaDimenzije(H*M*D)131*61*36mm(Ne Uključujući Antenu)Težine258gOdašiljačIzlazne SnageSrednjoj : ≤ 5 W(ZDRAVO) Nizak : ≤1 W(Niski)Frekvenciju StabilnostiMozda, hvaia! javit 1.0 ppmPored Kanala Moć≤60d BSlobodan Termin MoćTDMA : ≤ 57d BmHum i Buku40d B 12.5 KHzNeuverljivo, RadijacijeAntenu : 9 KHz1 GHz ≤36d Bm1 GHz12.75 GHz ≤30d BmFM Modulation Mode1.5 KHz : 11 K0 F3e4 FSK Digitalni Mode12.5 KHz (podatke samo) : 7 K60 FXD12.5 KHz(podatke+glas) : 7 K60 FXEModulation Maksimalnu Odstupanje2.5 KHz 12.5 KHzNonactive Slot Moć57d BmDigitalni ProtokolETSI TS 102 361123Vocoder TipAMBE+2 TMAudio Odgovor+1d B~3d BModulation BER(Malo Greška Stopa)≤5%PrijemnikAnalogni Osjećajnost0.35 µV / 116d Bm(20d B SINDA)0.22 µV / 120d Bm(Tip)Digitalni Osjećajnost0.3 µV / 117.4 d Bm(BER 5%)0.22 µV / 110d Bm(BER 1%)Cokanal Odbijanje≥12d BPored Kanala SelectivityTIA603 C : 65d B ETSI : 60d BLažnjak OdgovorTIA603 C : 75d B ETSI : 70d BOcijenjena Audio Moć1 WAudio Odgovor1d B~3d BOcijenjena Audio Distorziju3%(Tip)Neuverljivo, RadijacijeAntenu : 9 KHz1 GHz ≤57d Bm1 GHz12.75 GHz ≤47d BmPaket Koji Sadrži : 1 x HIROYASU MD380 Digitalni Radio (UHF 400480 Mhz)1 x 7.2 V 1700mah Liion Baterija2 x SMAMuškarac Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač ( 110 V ~ 250 V ) sa Pravu Adapter za svoju ZemljuPredmet Sliku : Garancija & Vratiti : 1...

KM 139.34
EMC 038-003-289 HSSDC Da HSSDC2 Comm Vlakana Kablovsku 2 metara
  • Svježe
Procjenjuje se:

EMC 038-003-289 HSSDC Da HSSDC2 Comm Vlakana Kablovsku 2 metara

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 64.02
TYT MD-380G GPS DMR Digitalni Voki-Toki Radio UHF 400-480MHz Primopredajnik Tytera MD 380G Enkripciju funkcije
  • Svježe
Procjenjuje se:

TYT MD-380G GPS DMR Digitalni Voki-Toki Radio UHF 400-480MHz Primopredajnik Tytera MD 380G Enkripciju funkcije

OpisU TYT MD380 G digitalni radio koristi Digitalni Mobilni Radio (DMR) redu 2 protokol.To je u skladu s popularna MOTO TRBO niz Reda sam i II koristi standardni enkripciju, kao i ostale čini i modela DMR podržao radio.To je također kompatibilni sa bilo postojeće analogni dva puta radio rade na podržao UHF frekvencije za lako migracije da digitalno tehnologije.SpecifikacijaFrekvenciju udaljenost : UHF 400480 MHzKanala : 1000 KanalaKanala : Prostor Za 12,5 KHzOperativni Napon : 7.5 VBaterija Kapacitet : Liion 2000m AhOperativni Temperatura : 30°C+60°CAntenu dakle taj : 50 omskaAudio Izlazne Snage : Dimenziju(H*M*D) : 131*61*36(Ne Uključujući Antenu)Težine : 258g​OdašiljačIzlazne snage : Frekvenciju Stabilnost : mozda, hvaia! javit 1.0 PPMPored Kanala Moć : Slobodan Termin Moć : Hum i Zvuk : 40d B12.5 KHzNeuverljivo, Radijacije : Atenna : 9 KHz1 GHz1 GHz12.75 GHzFM Modulation Modu : 12.5 KHz : F3 E4 FSK Digitalni Modu : 12.5 KHz(podatke samo) : 7 K60 FXD12.5 KHz(podatke +glas) : 7 K60 FXEModulation Maksimalnu Odstupanje : 2.5 KHz12.5 KHzNonactive Slot Moć : 57d BmDigitalni Protokola : ETSI TS 102 3611 2 3Vocoder Tip : AMBE+2 TMAudio Odgovor : +1d B~3d BModulation BER(Malo Greška Stopa) : PrijemnikAnalogni osjećajnost : 0.35 µV / 116d Bm(20d B SINDA)0.22 µV / 120d Bm(Tip)Digitalni osjećajnost : 0.3 µV / 117.4 d Bm (BER 5%)0.22 µV / 110d Bm (BER 1%)Cokanal Odbijanje : >=12d BPored Kanala Selectivity : TIA603 C : 65d B ETSI : 60d BLažnjak Odgovor : TIA603 C : 75d B ETSI : 70d BOcijenjena audio moć : 1 WAudio odgovor : +1d B~3d BOcijenjena audio distorziju : 3%(Tip)Neuverljivo, Radijacije : Antenu : 9 KHz1 GHzPaket1 x TYT MD380 G Digitalni Mobilni Radio (DMR)1 x Antenu1 x Liion Baterija 2000m Ah1 x Kaiš1 x Punjač1 x Adapter1 x Program KablKorisnik s Priručnik

KM 190.00 239.99
50Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,
  • Svježe
Procjenjuje se:

50Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Multimode 50 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : Naručio informacija : optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; customizDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 59.98
SCSI kablovsku 5M VHDCI 68-VHDCI 68 pin VHDCI Muškarac da Mužjak
  • Svježe
Procjenjuje se:

SCSI kablovsku 5M VHDCI 68-VHDCI 68 pin VHDCI Muškarac da Mužjak

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 97.53
EPN70 BPON/EPON/GPON PON Optički Moć Metar Kablovsku Tester engleski Verziju
  • Svježe
Procjenjuje se:

EPN70 BPON/EPON/GPON PON Optički Moć Metar Kablovsku Tester engleski Verziju

Karakteristika : •Radi različite moć vrijednosti za 1310 nm, 1490 nm i 1550 nm•Proći kroz mjerenje•Istovremeno mjere i pokazuje glas, data i video signal na različitim PON architectures•Ručno podešavanje•Energije spasiti modu : 10 minuta ne operacija će jer uređaj auto struju (može biti otkazana)•Reference vrijednost set za svakog talas•Pun energije mogu podršku iznad 36 sati operacijaSpecifikacija : EPN70Mjerenja domet1310 nm : +10 ~ 35 d Bm1490 nm : +10 ~ 50 d Bm1550 nm : +25 ~ 45 d BmORLVOZILOM : 55 d B; UPC : 35 d BProći kroz ubodna gubitakTačnostMozda, hvaia! javit 0.5 d B (pukla signal)Mozda, hvaia! javit za 0,2 d BPrag postavlja10Za Pohranu Podataka100KonektorSC / BRODU (mogu customise druge ukršteni konektori)Auto StrujuNe operaciju za 10 minuta (može biti otkazana), slaba baterija energijeBaterijeDaRade VremenaIznad 36 satiSkladište Temperatura20 +60 °C, 90%RHOperativni Temperatura10 +50 °C, 90%RHNapajanje3 * AA baterije ili AC / DC adapterVeličine190mm * 90mm *40mmTežineO 450gTransport : 1...

KM 371.25