• Svježe
DMR Voki-Toki HIROYASU MD-380 UHF 400-480MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta Radio

DMR Voki-Toki HIROYASU MD-380 UHF 400-480MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta Radio

Buyers rating:
KM 139.34

Iz robe


DMR Voki-Toki HIROYASU MD-380 UHF 400-480 MHz DMR Digitalni Prenosni Dva Puta Radio
Osobine : Skladu sa DMR digitalni protokol Digitalni i Analogni kombinaciji Skladu sa Mototrbo Reda sam&II Boju DOVEO Prikaži poruku u digitalni Mode Enkripciju funkcije Daljinski ubiti/omamljivanje/aktiviraj Vox Funkcije Koristi Put-Devision Multi-Pristup(TDMA) digitalni tehnologija Digitalni Mode,ni Jedan poziv,Grupa poziv, zovu funkcije Glas brzu Kanal Skeniranje Prioritet Skeniranje za Uzbunu DTMF Srednjoj/Niske energije selektivno 1000 kanala Talkaround funkcije Program multifunction ključ
Specifikacije :
General
Frekvenciju Domet
400-480 MHz
Kanal
1000 Kanala
Kanal Razmak
12.5 KHz
Operativni Napon
7.5 V
Baterija Tip
Lija-ion
Operativni Temperatura
-30°c~+60°c
Radnju Temperatura
-40°c~+85 °c
Antenu Impedence
50 Ω
Audio Izlazne Snage
≤1000m W 16 Ω
Baterija Kapaciteta
1700m Ah Standard Li-ion Baterija
Dimenzije(H*M*D)
131*61*36mm(Ne Uključujući Antenu)
Težine
258g
Odašiljač
Izlazne Snage
Srednjoj : ≤ 5 W(ZDRAVO) Nizak : ≤1 W(Niski)
Frekvenciju Stabilnosti
Mozda, hvaia! javit 1.0 ppm
Pored Kanala Moć
≤-60d B
Slobodan Termin Moć
TDMA : ≤ 57d Bm
Hum i Buku
-40d B 12.5 KHz
Neuverljivo, Radijacije
Antenu : 9 KHz-1 GHz ≤-36d Bm
1 GHz-12.75 GHz ≤-30d Bm
FM Modulation Mode
1.5 KHz : 11 K0 F3e
4 FSK Digitalni Mode
12.5 KHz (podatke samo) : 7 K60 FXD
12.5 KHz(podatke+glas) : 7 K60 FXE
Modulation Maksimalnu Odstupanje
2.5 KHz 12.5 KHz
Nonactive Slot Moć
-57d Bm
Digitalni Protokol
ETSI TS 102 361-1-2-3
Vocoder Tip
AMBE+2 TM
Audio Odgovor
+1d B~-3d B
Modulation BER(Malo Greška Stopa)
≤5%
Prijemnik
Analogni Osjećajnost
0.35 µV/-116d Bm(20d B SINDA)
0.22 µV/-120d Bm(Tip)
Digitalni Osjećajnost
0.3 µV/-117.4 d Bm(BER 5%)
0.22 µV/-110d Bm(BER 1%)
Co-kanal Odbijanje
≥-12d B
Pored Kanala Selectivity
TIA603 C : 65d B ETSI : 60d B
Lažnjak Odgovor
TIA603 C : 75d B ETSI : 70d B
Ocijenjena Audio Moć
1 W
Audio Odgovor
1d B~-3d B
Ocijenjena Audio Distorziju
3%(Tip)
Neuverljivo, Radijacije
Antenu : 9 KHz-1 GHz ≤-57d Bm
1 GHz-12.75 GHz ≤-47d Bm
Paket Koji Sadrži :
1 x HIROYASU MD-380 Digitalni Radio (UHF 400-480 Mhz)
1 x 7.2 V 1700mah Li-ion Baterija
2 x SMA-Muškarac Antenu
1 x Kaiš
1 x ENG Priručnik
1 x Desktop Punjač ( 110 V ~ 250 V ) sa Pravu Adapter za svoju Zemlju
Predmet Sliku :
Garancija & Vratiti :
1. Mi pružamo besplatno optužba popravlja servis za sve radio to kupio iz naše radnje (HIROYASU Službene Radnju) sa garancija etiketu.
Radio Tijelo : 1 godinu Ograničen Garanciju. Radio pribor(Bateriju,Punjač itd.) : 3 mjeseca Ograničen Garanciju.
1). Brodskih koštati za povratak na popravku mora biti plaćeni za mušterije, mi smo osigurati tri slobodna isporuka koštati iz kine da popravimo vratiti.
Registriran Mail (sa Praćenje broj) isporuka do Kine pošte za sve vratiti parcele. Konsultujte sa nama za dodatni novac za drugu brzinu post ili DHL.
2).Svjetlo težinu spasi više u brodskom troškovima, tako da smo savjetovati mušterije poslati nazad neispravni predmet samo (Nema potrebe druge uloge ).
3). Molim te, mark detalje kako slijedi :
Jasno vraćanje adresa
Problem neispravni stavka
Zapovijed Broj
2. Povrat novca direktno ako je roba ne kao opis ili pokvarenu robu.
Dostava :
1. Na tvoju isplatu Potvrđena od strane aliexpress platforme, će roba biti dostavljene u roku od 24 radnog vremena.
2. Praćenje broj će se dodati vašoj aliexpress red nakon pustam.
3. Isporuka put varira na kontinenta ili isporuka metode.
Kini Post Registrovana Zrak Mai/Post NL
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
45 radnih dana
Aziji
35 radnih dana
Okeanija
35 radnih dana
Sjevernoj Americi
45 radnih dana
Južna Amerika
60 radnih dana zbog strogi carine inspekciju
Afrike
60 radnih dana
Ruske Federacije
60 radnih dana
Express :
DHL/Fedex /UPS
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
7-14 radnih dana
Aziji
7-14 radnih dana
Okeanija
7-14 radnih dana
Sjevernoj Americi
7-18 radnih dana
Južna Amerika
14-30 radnih dana zbog strogi carine inspekciju
Afrike
14-30 radnih dana
Kini HITNU/HITNU Speedpost Singapur
Kontinenata
Povrsine. Vrijeme Isporuke
Evropi
14-25 radnih dana
Aziji
14-20 radnih dana
Okeanija
14-20 radnih dana
Sjevernoj Americi
Između 15 i 25 radnih dana
Južna Amerika
20-30 radnih dana

Karakteristike

Razgovarati Domet:
3km-5km
:
Dva Puta Radio
:
HIROYASU
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
Skladište Kanalu:
Hiljadu
Maksimalni Domet:
3km-5km
Dimenzije:
131(H)mm*61(P)mm*36(D)mm
Is_Display:
Da
Frekvenciju Domet:
400-480MHz
:
MD-380
Izlazne Snage:
4W
Kanal Korak:
12.5 KHz
Radio Tip:
DMR Digitalni Radio
Kompatibilnosti:
sa motorno ulje MOTOTRBO, Hytera DMR digitalni
:
Crna
Težine:
258g

Ovako bi vam se moglo svidjeti

Podmornica VHF Marinac Primopredajnik RS-36 MILIONA pluta Vozilo voki tokije 5W IF AKO odašiljač vodootporne IP67 hitne radija
  • Svježe
Procjenjuje se:

Podmornica VHF Marinac Primopredajnik RS-36 MILIONA pluta Vozilo voki tokije 5W IF AKO odašiljač vodootporne IP67 hitne radija

Roba : Podmornica VHF Marinac Primopredajnik RS36 MILIONA pluta Vozilo voki tokije 5 W IF AKO odašiljač vodootporne IP67 hitne radijaKarakteristike Marinac RS36 MILIONA VHF Primopredajnik Lakodapročitao LCD ekran sa velikim 2cifrenog kanal pokazatelj, i oboje ekran i ključ svetla u pozadini za lako noć put koristi 9 veliki dugmad pružamo jednostavno intuitivna operaciju, i lakodadrži zaobljeni tijelo odgovara sigurno i ugodno u ruci Dvostruke i tripazi funkcije dozvoliti da skeniranje kanal 16 kao 1 ili 2 korisnikodabrani Izgrađeni kanali da IPX7 impregnaciju standarde, i dizajniran da pluta u oba svježe i slane vode je Težak samo 10,8 unci sa bateriju, i mjere 2.44 x 5.56 x 1.69 cm (Š " x " H " x " D) Druge crte od Marinca Voki Tokije Moćan 5 W izlazne snage Dvojno / Tripazi funkcije 4korak baterije indikator Vrijeme kanal sa vremenom uzbune 2 koraka moć saver Auto skeniranje funkcije Instant pristup Ch 16 ili 9 ChSlike Marinac VHF primopredajnik

KM 166.00 184.78
10/100/1000Mbps 24V 12W POE Ubrizgivač
  • Svježe
Procjenjuje se:

10/100/1000Mbps 24V 12W POE Ubrizgivač

Model : PRVAKAPOE2412 WGPregledU PRVAKAPOE2412 WG Moć nad Ethernet (Po E) adapter je osmišljen za opskrbu snagom da nadzornih kamera i bežični LAN uređaje poput pristup poena, mostove i rutera...

KM 25.35
(2 ulaza 8 izlaz) Dvojno Vlakna 4 Kanal DWDM Mux Demux Modul
  • Svježe
Procjenjuje se:

(2 ulaza 8 izlaz) Dvojno Vlakna 4 Kanal DWDM Mux Demux Modul

Jedan Vlakna 4 Kanal DWDM Mux ILI Demux Optičkog modulaKarakteristikePočetni Gubitak UbodnaSrednjoj IzolacijiNizak PDLCompact DizajnDobro kanaldakanal uniformuPrijaveDWDM SustavPON MrežaCATV VezeOptičkog pojačaloTalasnu dužinu usmjeravanjeSpecifikacijeStavkaJediniceParametreKanal RazmakGHz100 GHZTalasnu Dužinu DometC bend ITU kanalaKanal CentaranmITUKanalach4Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Talasd B≤ 0.5Kanal Ubodna Gubitakd B≤1.5Kanal IZRAZIT Ubodna Gubitakd B≤1.8Izolacija (pored kanala)d B≥30Izolacija (nonpored kanala)d B≥ 40Izazvalo Nepotrebne Podjele Zavisi Od Gubitkad B≤ Za 0,2Izazvalo Nepotrebne Podjele Mode Disperzijeps≤ Za 0,2Directivityd B≥ 50Gubitcid B≥ 45Optička Moć Rukovanjem W≤ 500Operativni Temperatura Domet0 C5 da 70Skladište Temperatura Domet0 C40 da +85Vlakna TipNASMF28e+Paket dimenzijemmL100 x W80 x H10Sve specifikacije koje se baziraju na uređaje bez konektorNaručio informacije (DWDM504C20110)ProizvodaFrekvencijuKanalITU kanaluVlakna TipVlakna DužinuKonektorDWDM10=100 G4=4 kanaluDrugiC20= 1561.42 nmC21= 1560.61 nm..1=Golim vlakna2=900um3=3.0 mm1=1 milion2=2m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=LCXYTSFPDWDMC1.25 Gb / s.C17~C61 kanalu80 KM0~3≤26DFBLCXYTSFPDWDMC1.25 Gb / s.C17~C61 kanalu120 KM0~5≤32DFBLCXYTSFP+DWDMC10 Gb / s.C17—C6110 KM1~5≤14.4DFBLCXYTSFP+DWDMC10 Gb / s.C17—C6140 KM1~3≤15.8EMLLCXYTSFP+DWDMC10 Gb / s.C17—C6180 KM0~4≤23EMLLCXYTOEO2.5 GXYTOLPXYTOBPKontakt za mušterijeKontakt za mušterijeKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

KM 351.00
YIDATON 10 puta više VHF Antenu Za motorno ulje Dva Puta Radio EP350 EP450 PRO3150 PRO5150 PRO7150 GP68 GP88 GP360 GP380 GP388 GP640 GP680
  • Svježe
Procjenjuje se:

YIDATON 10 puta više VHF Antenu Za motorno ulje Dva Puta Radio EP350 EP450 PRO3150 PRO5150 PRO7150 GP68 GP88 GP360 GP380 GP388 GP640 GP680

Dragi cijenjeni mušterije, hvala ti puno za kupovinu ovde, sada smo unaprijediti nam brodskih uslugu i svaki paket će biti stigao na sigurnom i u kratko vrijeme Hvala puno za Aliexpress, to nam daje priliku da te upoznam i zalihe nas najbolji isporuka način da podršku nas oboje.10 puta više VHF Antenu Teleskopske Za motorno ulje EP350 EP450 PRO3150 PRO5150 PRO7150 GP68 GP88 GP360 GP380 GP388 GP640 GP680 GP1280 CT450 CT250Osobine : Veza : MX tip konektorBend : VHFFrekvenciju : 146174 MHzTip : HeliflexDužina : 6 "Skladu Sa Radio : GP140, GP280, GP300, GP320, GP330, GP340, GP344GP360, GP380, GP388, GP640, GP680, GP1280HT10, HT50, HT600, HT750,HT1250, HT1250je li, HT1550CT150,CT250, CT450CP040,CP140, CP150,CP160,CP180, CP185, CP200EX500, EX600EP350, EP450PR400, PR860PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLUSSP50, SP10, P10, P50, P100, P110, P200, P210, P1225Paket uključuje : 10 puta više Antenu♣ Sve veće kreditne kartice / Novac Booker / QIWI Novčanik su prihvatili kroz osigurati platni procesor DEPONOVAN...

KM 28.00 44.73
Voki-toki BaoFeng uv-5r antenu SMA-Ženski UHF/VHF 136-174/400-520 MHz za UV5R UV-82 GT-3 Baofeng pribor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Voki-toki BaoFeng uv-5r antenu SMA-Ženski UHF/VHF 136-174/400-520 MHz za UV5R UV-82 GT-3 Baofeng pribor

Vezana Proizvoda : Vokitoki Bao Feng uv5r antenu SMAŽenski UHF / VHF 136174 / 400520 MHz za UV5 R UV82 GT3 Baofeng pribor > > >Specifikacija : Frekvenciju : 136174 / 400520 MhzMax moć : 6 WBend : VHF / UHFVeza : SMAŽenskiDužina : 17.3 cmTežine : 18gKompatibilni Model : Baofeng UV5 R, UV5 RA, UV5 RB, UV5 RE, UV5 RA PlUV5 R PlUV82,UV82 L, GT3 Sve Bao Feng Dva Puta Radio.Sadrži : 1 x Originalni Baofeng UV5 R Pl CM SMADjevojka Dvostruki Bend AntenuAcompany možeš vjerovati : ...

KM 8.00 9.00
SCSI kablovsku 5M VHDCI 68-VHDCI 68 pin VHDCI Muškarac da Mužjak
  • Svježe
Procjenjuje se:

SCSI kablovsku 5M VHDCI 68-VHDCI 68 pin VHDCI Muškarac da Mužjak

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 97.53
1.25 G SFP, 1000 BAZU-SX, LC, Dvostruka vlakna 850nm; da 550 miliona na 50um MMF, na 220 na 62.5 um MMF, -40C~+85C
  • Svježe
Procjenjuje se:

1.25 G SFP, 1000 BAZU-SX, LC, Dvostruka vlakna 850nm; da 550 miliona na 50um MMF, na 220 na 62.5 um MMF, -40C~+85C

1.25 G SFP, 1000 BAZUSX, LC, Dvostruka vlakna 850nm; da 550 miliona na 50um MMF, na 220 na 62.5 um MMF, 40 C~+85 CKarakteristike Podatkestopa 1.25 Gbps operaciju 850nm VCSEL laser i PIN photodetector Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa dupleks LC posudu Digitalni Dijagnostički Praćenje Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija +Za 3,3 V jedan napajanje u Skladu sa Ro HS 300m prenos sa 62.5 / 125µm MMF 500m prenos sa 50 / 125µm MMF Operativni slučaj temperatura Reklami : 0 da +70 stepeni Industrijske : 40 da +85°CPrijave gb / s Ethernet Vlakna Kanal uključi Prekidač interfejs Zamenio backplane prijave Ruter / Server interfejs Druge optički prijenos sistemiOpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 1.25 Gbps podatkestopa i 550 miliona prijenos udaljenost s MMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan VCSEL laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

KM 45.00
XQF 10PCS HM-148G usluge ptt Mikrofon za ICOM IC-F6062 IC-F6121D IC-F6121D Mobilni Radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

XQF 10PCS HM-148G usluge ptt Mikrofon za ICOM IC-F6062 IC-F6121D IC-F6121D Mobilni Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaHM148 G usluge ptt Mikrofon za ICOM ICF6062 ICF6121 D ICF6121 D Mobilni RadioVodootporan Zvučnik Mikrofon Mikrofon za Kenwooda Radio TK280 TK2140 TK385 TK3140Karakteristika : 360 stepeni rotatable klip je zakačen na;Dodatne 3.5 mm slušalicu jack je zatvorena;Guraj razgovarati dugme na lijevoTeskom kablovsku okupljanja s pritiskom olakšanjeZa Kenwooda Radio : TK Serijal : TK190,TK280, TK285,K290,TK380, TK385,K390,TK480, TK481,TK2140,TK2180,TK2212,TK3140, TK3148,TK3160,TK3180,TK3212,TK5210 ,TK5400NX Serijal : NX200, NX300, NX210, NX310TKR Serijal : TKR830Paket : 10pcs na Zvučnik Mikrofon

KM 415.50
GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator (VFL) & Moć metar (SATI) SM Optičke OTDR Tester
  • Svježe
Procjenjuje se:

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Izgradio-u Vizualni Krivica Lokator (VFL) & Moć metar (SATI) SM Optičke OTDR Tester

U Skladištu Brod Odmah preko Komercijalne Kurir Fed Ex, umjesto ekonomske i polako kurira.Model # : FHO5000D26 | Testiranje talasna dužina : 1310 / 1550nmDinamika Udaljenost : 26 / 24d B | Testiranje Udaljenost : da 130kmU OTDR1) Sa Dodirni Ekran2) Sa Vizuelnim Krivica Lokator3) S PC Test Izvještaj Otisak Softver4) Sa Kalibraciju Certifikat & Test Izvještaj5) Sa Nosi KesuEkstra Uslugu (SVI BESPLATAN)1) Rekalibriran...

KM 1605.00
XQF 10PCS Voki-Toki 2 Pin Ručnim Zvučnik Mikrofon Za motorno ulje Dva Puta Radio Radio GP68 GP88 GP88S GP3688 A8 A6 A10 A12
  • Svježe
Procjenjuje se:

XQF 10PCS Voki-Toki 2 Pin Ručnim Zvučnik Mikrofon Za motorno ulje Dva Puta Radio Radio GP68 GP88 GP88S GP3688 A8 A6 A10 A12

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaVokiToki 2 Pin Ručnim Zvučnik Mikrofon Za motorno ulje Dva Puta Radio Radio GP68 GP88 GP88 S GP3688 A8 A6 A10 A12Sve naše stvari su novi.Ti omogućava da pričaj i slušaj bez uklanjanje radio od pojasa, slučaj ili punjac.Idealna za visokog nivoa buke okruženja, pomaže smanjiti pozadinsku buku sa jakim vetrovima ....

KM 165.00
TYT MD-380G GPS DMR Digitalni Voki-Toki Radio UHF 400-480MHz Primopredajnik Tytera MD 380G Enkripciju funkcije
  • Svježe
Procjenjuje se:

TYT MD-380G GPS DMR Digitalni Voki-Toki Radio UHF 400-480MHz Primopredajnik Tytera MD 380G Enkripciju funkcije

OpisU TYT MD380 G digitalni radio koristi Digitalni Mobilni Radio (DMR) redu 2 protokol.To je u skladu s popularna MOTO TRBO niz Reda sam i II koristi standardni enkripciju, kao i ostale čini i modela DMR podržao radio.To je također kompatibilni sa bilo postojeće analogni dva puta radio rade na podržao UHF frekvencije za lako migracije da digitalno tehnologije.SpecifikacijaFrekvenciju udaljenost : UHF 400480 MHzKanala : 1000 KanalaKanala : Prostor Za 12,5 KHzOperativni Napon : 7.5 VBaterija Kapacitet : Liion 2000m AhOperativni Temperatura : 30°C+60°CAntenu dakle taj : 50 omskaAudio Izlazne Snage : Dimenziju(H*M*D) : 131*61*36(Ne Uključujući Antenu)Težine : 258g​OdašiljačIzlazne snage : Frekvenciju Stabilnost : mozda, hvaia! javit 1.0 PPMPored Kanala Moć : Slobodan Termin Moć : Hum i Zvuk : 40d B12.5 KHzNeuverljivo, Radijacije : Atenna : 9 KHz1 GHz1 GHz12.75 GHzFM Modulation Modu : 12.5 KHz : F3 E4 FSK Digitalni Modu : 12.5 KHz(podatke samo) : 7 K60 FXD12.5 KHz(podatke +glas) : 7 K60 FXEModulation Maksimalnu Odstupanje : 2.5 KHz12.5 KHzNonactive Slot Moć : 57d BmDigitalni Protokola : ETSI TS 102 3611 2 3Vocoder Tip : AMBE+2 TMAudio Odgovor : +1d B~3d BModulation BER(Malo Greška Stopa) : PrijemnikAnalogni osjećajnost : 0.35 µV / 116d Bm(20d B SINDA)0.22 µV / 120d Bm(Tip)Digitalni osjećajnost : 0.3 µV / 117.4 d Bm (BER 5%)0.22 µV / 110d Bm (BER 1%)Cokanal Odbijanje : >=12d BPored Kanala Selectivity : TIA603 C : 65d B ETSI : 60d BLažnjak Odgovor : TIA603 C : 75d B ETSI : 70d BOcijenjena audio moć : 1 WAudio odgovor : +1d B~3d BOcijenjena audio distorziju : 3%(Tip)Neuverljivo, Radijacije : Antenu : 9 KHz1 GHzPaket1 x TYT MD380 G Digitalni Mobilni Radio (DMR)1 x Antenu1 x Liion Baterija 2000m Ah1 x Kaiš1 x Punjač1 x Adapter1 x Program KablKorisnik s Priručnik

KM 190.00 239.99
1Ch HD SDI Snimak digitalnom optički pretvarač Jedan način 20km
  • Svježe
Procjenjuje se:

1Ch HD SDI Snimak digitalnom optički pretvarač Jedan način 20km

Model : PRVAKASDI110 SPregledEveza PRVAKASDI Niz SDI Snimak Digitalnom Optički Pretvarač se koristi u tvu industriji za vrlo pouzdan, vrhunske serijski digitalni optički prijenos opremu, sistem podrške SMPTE259 M, SMPTE297 M, SMPTE305 M, SMPTE310 M, kao DVBOVAKO (EN500839), kao što digitalnu TV format standardima upoznati industrije nivou proizvod zahtjeva.Karakteristike Prijenos 1 kanal OVAKO / TS streaming digitalnu tv signale zbog jedne vlakana...

KM 832.50
50Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,
  • Svježe
Procjenjuje se:

50Meters SC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,OM2 Multimode 50/125,Dupleks,UO u SC Optičke Skakač Patch Vrpcu dine Kejbl,

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Multimode 50 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : Naručio informacija : optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; customizDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KM 59.98
10pcs/mnogo SW868-WT100 - 868MHz IF Bežični Lakat Rod Antenu
  • Svježe
Procjenjuje se:

10pcs/mnogo SW868-WT100 - 868MHz IF Bežični Lakat Rod Antenu

10pcs / mnogo SW868WT100 868 MHz IF Bežični Lakat Rod AntenuSW868WT100 je lakat rod antenu To je posvećen antenu koji je dizajnirao čeka na naš komunikacioni sistem (868 MHz).To je dobro VSWR, genijalan strukturi, lako instalaciju, stabilan nastup, sa dobra antivibracija i starenja sposobnost.Proizvod Detalje : Osobine : Frekvenciju udaljenost : 868 MHz (+ / 5)VSWR : Velicina : 10pcs 868 MHz Lakat Rod Antene SW868WT100Ako ti treba još frekvenciju 433 / 470 / 915 MHz, samo ostavite poruku, molim te!Pošiljka : Slobodna isporuka do Kine postDostava1...

KM 24.00 29.49
20m (66ft) firmu huawei QSFP-4SFP10-AOC20M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Novajliju Aktivni Optički Kabl
  • Svježe
Procjenjuje se:

20m (66ft) firmu huawei QSFP-4SFP10-AOC20M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Novajliju Aktivni Optički Kabl

Firmu huawei QSFP4 SFP10AOC20 M Kompatibilni 40 G QSFP+ Novajliju AOC (20 metara, QSFP+ 4 SFP+) Proizvod Detalje firmu huawei Pravi QSFP4 SFP10AOC20 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Aktivni Optički Kabl Kablovsku Dužine 20 miliona(65.62 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Protokole 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, Vlakana Kanal Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 322.50