• Svježe
JoinWit JW3105N Mini Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica locator10mw

JoinWit JW3105N Mini Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica locator10mw

Buyers rating:
-7 % KM 39.00
KM 42.00

Iz robe

Join Wit JW3105 N Mini Optički Kabl Tester Vizuelni Krivica locator10mw
JW3105 N Ekonomske VFL je efikasno i nisku cijenu osnovne vlakna test alat, to daje vidljiva način da pronaći vlakna greške i identificirati vlakna u optičku mrežu za vrijeme i poslije ugradnje. To uključuje :
Pronalaženje breakpoint, jadni veze, savijanje ili puca u optičke kabele.
* Nalaženje mana od OTDR mrtva zona
* Kraj do kraja vizuelni vlakna identifikaciju
Karakteristike
* Stalnom & stabilan izlazne snage
* Poseban laser vozač krug dizajn, da budem siguran da laser izlaz moći ostaje stalnu struju nivou dokle god je u dostupan baterija napona.
* Slaba baterija upozorenje, podsjeća korisnici promijeniti bateriju blagovremeno.
* Dugo trajanje baterije(do 40 sati sa AAA baterije)
* Radi ni u CW ili Pulsed
* Džepu veličine i svjetlo težinu, lako koristiti
Specifikacije
Tip
JW3105 N Ekonomske VFL
Centralna Talasnu Dužinu
650nm mozda, hvaia! javit 10nm
Emiter Tip
FP-LD
Izlazne Snage
10mw
Optička Konektor
FC/2.5 mm univerzalni konektor
Za 1.25 mm ukršteni konektori, FC (Muškarac)-LC (Djevojka) convertor
može biti slobodni na mušterija zahtjeva
Operativni Model
Oboje CW i Puls(2 Hz) dostupan
Napajanje
Dva AAA stajanja baterije
Baterija Operativni Vremena
40hours
Test sa Panasonic LR6 AAA STAJANJA baterija
Operativni Temperatura
-10~+60 (diplomu)
Skladište Temperatura
-25~+70 (diplomu)
Dimenziju (mm)
100*30*18
Težine
37g
Standard Pakete
MODEL
UKLJUČUJE
JW3105 N
JW3105 N VFL, bez baterije, Korisničko Uputstvo i Mekan Nosi slučaj.

Karakteristike

:
Joinwit
:
AUA-20
is_customized:
Yes
moć:
10mw

Ovako bi vam se moglo svidjeti

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W Industrijske TTL Interfejs 433 MHz IF Modul +2 PCS Gumene Antenu + 1 Piece USB Most Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs modula 2pcs povezuje kablovi za SV612 IF Modul 2pcs SW433ZT100 Pravo antenu 1piece USB most odbor 1piece povezuje kablovi za USB most odborSV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
(6 PC)Crni Voki-Toki UHF 400-470 MHz MINI-ručnim primopredajnik dva puta Ham Radio komunikator
  • Svježe
Procjenjuje se:

(6 PC)Crni Voki-Toki UHF 400-470 MHz MINI-ručnim primopredajnik dva puta Ham Radio komunikator

Profesionalni FM primopredajnik Frekvenciju Udaljenost : 136.00174.00 MHz / 400.00470.00 MHz Duplo Lansiranje Ključ Dvojno Bend Dvostruka Straža Srednjoj &Niske Energije Prelaska VOX Funkcije Širom / Uski Bend Izbor AutoNazad Svjetlo Dvojno Bend Pripremite se timeout Tajmer (TOT) ATUO Tipkovnica Bravu Zauzet Kanal Bravu Funkcije Proizvod podešavanjaTrupa * 6Baterija * 6Punjač * 6Antenu * 6Vrati snimak * 6Objesiti konopac*6Slušalice * 6Napomena : 1...

KM 207.00 217.80
Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago AFBR-5715LZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550 miliona LOK DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 8.70
5PCS Baofeng dva puta radio slušalice voki-toki slušalice liniju DEČKA-888S UV5RA
  • Svježe
Procjenjuje se:

5PCS Baofeng dva puta radio slušalice voki-toki slušalice liniju DEČKA-888S UV5RA

Istezanje materijal otporan Dug život, bolji zvuk kvalitet, je li tvoj najbolji izborKvantitetslušalice*5Korak poruku K glavu Debele linije slušalice niz gmK glavi : ksun : X30 TFSI / X35 TFSI / X40 TFSI / X45 TFSI / X50 TFSIXUV5 D / X10 D / XUV68 D / XUV79 DKEN,DRVO : TK2107 / TK3107 / TK2207 / TK3207 / TK208 / TK308 / TK3118 / TK2118 / TH22 AT / TH42 AT / THK2 AT / THK4 AT / TK3160 / TK3178 / THF6 A / THF7 A / TK278 / TK378 / TK388 / TK388 G...Hongkong dodati, oduzeti, množe i podijeli serijal : QuanshengNa Sjever VrhunacObavijestiliWouxunPu XingWEIERWEI

KM 19.00 20.25
Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za IC-F3 IC-F4 IC-T81A IC-T90A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon
  • Svježe
Procjenjuje se:

Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za IC-F3 IC-F4 IC-T81A IC-T90A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon

Dragi cijenjeni mušterije, hvala ti puno za kupovinu ovde, sada smo unaprijediti nam brodskih uslugu i svaki paket će biti stigao na sigurnom i u kratko vrijeme Hvala puno za Aliexpress, to nam daje priliku da te upoznam i zalihe nas najbolji isporuka način da podršku nas oboje.Radio Zvučnik Mikrofon Dva Puta Radio Ručnim Zvučnik Mikrofon Slušalice Za ICF3 ICF4 ICT81 A ICT90 A VX200 Auto Radio Zvučnik Mikrofon1)u vezi Osoblju : Policija, Vojna, Izbacivač, HAM amater porodica biznismen i član Tima, Sigurnost, itd...

KM 14.52
Skladu sa Glogovog Mreža SFP-GE10KT14R13 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Glogovog Mreža SFP-GE10KT14R13 1000BASE-BX-D što su bidi SFP TX1490nm/RX1310nm 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 27.23
10pcs/mnogo FTTH Alat Opremu sa FC-6S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1mW Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Striptizeta
  • Svježe
Procjenjuje se:

10pcs/mnogo FTTH Alat Opremu sa FC-6S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1mW Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Striptizeta

10pcs / mnogo FTTH Alat Opremu sa FC6 S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1m W Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku StriptizetaOPM SpecifikacijaTipNekaTalasnu dužinu nm800 da 1700DetektorIn Ga AsMjerenja Domet d Bm70 da +10NeizvjesnostiMozda, hvaia! javit 5%Kalibrisana Talasnu Dužinu850 980 1300 1310 1490 1550Rezoluciju0.01 d BmRadi Temperatura10 da +60Skladište Temperatura25 da +70Dimenzije190×100×48(SAM*M*H)Baterija3 AA 1.5 V(nije uključena)Težine400gVeza FC / SCVizuelni Krivica Lokator SpecifikacijaTipIzlazne Snage>1m W 5 KMWavlength650nm2 HzDaConnetorUniverzalni KonektorBaterijaAA*2Skladište Temperatura20+70Radi Temperatura10+60Laser TipLDTežine178gDimenzije168mm*27mmOvo FC6 S optičke cleaver je dostupan sa jednim vlakna adapter za 250 da 900 sitnica obložene jedan vlakna...

KM 61.48
Vlakna Cleaver Optičke Cleaver VLAKNA CUTTER kablovsku striptizeta 6in1FTT vlakna alat
  • Svježe
Procjenjuje se:

Vlakna Cleaver Optičke Cleaver VLAKNA CUTTER kablovsku striptizeta 6in1FTT vlakna alat

Osobine : • Daje oko i 36.000 lipaze• Compact tijelo& svjetlo težinu• High Preciznost Lipaze• 250um Obložene ili 900um Tampon vlakna• Singlemode ili Multimode Koristiti• 12 Položaj Rotatable i Primjenjivih OštricaProizvod Mogućnosti : Rezanje ugao : 0.5 Rezanje dužina : 0.9 mm vlakna je 1016mm; za 0,25 mm vlakna je 916mm Vlakana paket promjeru : 125µm Jaknu OD : za 0,25 & 0.9 mm Veličine : 63 W × 76 D × 63 H (mm) visokog kvaliteta metal tjelo pakovanje uključena 1pcs metal vlakna cleaver 1pcs otpada kutiju 2pcs allen ključ 1pcs cfs2 kablovsku cutter 1pcs kablovsku dužinu striptizeta

KM 41.10
Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W TTL Interfejs 915 MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2 PCS Naivčina Antene+2 PCS TTL Da USB Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs 915 MHz IF Modula 2pcs SW915XP1 M Naivčina antene 2pcs TTL USB most odbora 2pcs Povezuje kablovi za SV612 IF Modula 2pcs povezuje kablovi za USB Most odbora​SV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
1PC 433Mhz radio antenu 3dbi magnetno bazu sa 1,5 m produžni kabel SMA muškarac veza 1
  • Svježe
Procjenjuje se:

1PC 433Mhz radio antenu 3dbi magnetno bazu sa 1,5 m produžni kabel SMA muškarac veza 1

433 Mhz antenu 3dbi magnetno bazu produžni kabel 1,5 m SMA muškarac veza za Radio #1Opis : Frekvenciju : 433 MHz Dobiti : 3 d Bi VSWR ≤2 Radijacije : kompanija Omniotisak dakle taj : 50Ω Stilu : Magnetno Bazu Antenu Visina : 140mm Produžni Kabel : 1,5 M ili zahtev Veza : SMA mužjak, pravo, Ako želiš drugi tipovi,kontaktirajte nas

KM 5.99
Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 10.20
(4 PC)BaoFeng UHF Voki-Toki DEČKA-A5 16CH VOX+Skrembler Funkcije Slobodna Isporuka Dva Puta Radio baofeng A5
  • Svježe
Procjenjuje se:

(4 PC)BaoFeng UHF Voki-Toki DEČKA-A5 16CH VOX+Skrembler Funkcije Slobodna Isporuka Dva Puta Radio baofeng A5

Osnovna OpisiModelNOA5Zaključivanjem napunjen antenuDaDakle Taj Antenu50 omskaRadi temperatura30 ~ +60 Stepeni CelzijusaOcijenjena NaponJE 7,4 V DC MOZDA, HVAIA! JAVIT 10%Max izlazne snage5 WBaterija tipLijaion baterijaBaterija kapaciteta1800m AhDimenziju34.5×56.8×115.5 mm (Ne Antenu )Težine180gŽarištaDvostruka ili Jedan bendJedan bendDvostruka ili Samac frekvencijuJedan frekvencijuFrekvenciju DometUHF : 400470 MHzPamćenje Kanala16 grupamaRadi načinIstu frekvenciju ....

KM 107.00 113.04
10 luke gb / s Vlakna Prekidac 2 luku RJ45 + 8 luku sfp vlakna prekidač mreže prekidač sa 4 par gb / s jednim vlakna modul
  • Svježe
Procjenjuje se:

10 luke gb / s Vlakna Prekidac 2 luku RJ45 + 8 luku sfp vlakna prekidač mreže prekidač sa 4 par gb / s jednim vlakna modul

10 luke gb / s Optičkog Prekidač JYTGM882 10 luke gb / s Ethernet Optičke Prekidač ima osam 1000 M SFP utičnice i dva 10 / 100 / 1000 M UTP luke Mušterija možeš da biraš drugačije 1000 M SFP modul prema kao njegov zahtjev, kao što Multimode ili Jedan način, Sama vlakna ili Dvostruki vlakna i Jedan način 20100km itd...

KM 330.00
skladu sa cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m Primopredajnik,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul
  • Svježe
Procjenjuje se:

skladu sa cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m Primopredajnik,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul

40 G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul 100% Cis co cimpatible Ključ Karakteristike Srednjoj Kanal Kapacitet : 40 Gbps po modul Se da 11.1 Gbps Podatke stopa po kanalu Maksimalnu veza dužini od 150 miliona veze na OM4 multimode vlakna Ili 150 miliona veze na OM4 multimode vlakna Srednjoj Pouzdanost 850nm VCSEL tehnologija Električno hotpluggable Digitalni dijagnostički SFF8436 skladu Caseoperating temperatura udaljenost : 0°C do 70°C Moć disipaciju Prijave 10 GBASEZR / ZW 40 G Ethernet Infiniband QDR Vlakna kanal Pakovanje Uvjerenja Naša FabrikaMaltene molim vas da pročitate pažljivoDOSTAVA1...

KM 119.00 125.52
10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM
  • Svježe
Procjenjuje se:

10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM

Specifacations : ParametarSpecifikacijePristup mode10 / 100 MbpsStandardIEEE802.3 10 BaseT Ethernet, IEEE802.3u,100 BaseTX / FX Brzo Ethernet, IEEE802.3x Kontrola ProtokaTalasnu dužinu850nm / 1310nm / 1550nmPrijenos udaljenostDualvlakana Multimodu : 2 km,Dualvlakana jedan način : 20 / 40 / 60 / 80 / 100 / 120 km,Kategorija5 uvrnuto para : 100mLukeJedan RJ45 luku : Povezuje STP / UTP kategorija5 uvrnuto para, EIA568 A / BJedan optički luku : Multimode Dualvlakana : SC ili ST (50 / 125µm ili 62,5 / 125µm)Jedan način Dualvlakana : SC ili FC (9 / 125µm)Znači konverzijeRadnje i Naprijed modu ili prečicu modeTampon svemiruIzgradio u 128 Kb RAM za podatke tamponKontrola protokaPuna kuca : protok kontrolu;Pola dupleks : nazad pritisakSJEĆATE9MTBF100 000 satiDOVEO indikatorPOER (napajanje), FX VEZA / ČIN (optički veza akciji)FDX (puna kuca), TX VEZA / ČIN (TPdine kejbl veza / akciji)TX 100 (TPdine kejbl stopa 100 M), FX100(optički kabl stopa 100 M)NapajanjeVanjski : AC90~264 V / DC100~380 V ulaz, izlaz 5 V1 APotrošnja energijeOperativni temperatura10~55Operativni vlažnost5%~90%Održavanje temperatura40~70Održavanje vlažnost5% ~ 90% noncondensingDimenzije70mm (P)×95mm (D)×27 mm (H) (vanjski napajanje)

KM 81.00
General voki-toki za YAESU FT-257 Dual-Bend 400-480MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu FT-257 radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

General voki-toki za YAESU FT-257 Dual-Bend 400-480MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu FT-257 radio

majore funkcije Ergonomske novi dizajn i veliki okrenuta leđima LCD prikaži Srednjoj izlazna snaga : 5 W (FNB124 LI) Visok sadržaj 800m W audio izlaz Na ATS (automatsko odgovara sistem) signale kad van domašaja" 200 skladište kanala s znaš li zašto oznake (do 6 likovi) 10 repozitorijumi za kanal rasporedu za uzbunu operaciju (alarm, flash, Moss kod informacija) Lozinku zaštitu CTCSS (50 audio) i DIREKTOR (104 šifre) kodiranje / dešifrirati, Sa odvojene audio i DIREKTOR je čista kodiranje sposobnosti Skeniranje modu : VFO / skladištu, / PMS / dvojno frekvenciju za praćenje Tastaturu / instant / usluge ptt ključ bravu funkcije IF iskrivi Pruža čista skladište način operaciju za polako operacije Grubo stanovanje strukturi i vodootporne nastup (IPX5 razredu vodootporne) Inteligentan potrazi za olakšavanje izbor aktivni kanala Baterija napon prikaži Prilagodljiva emisija frekvenciju izravnali nivou (+ 5k Hz ili + 2.5 k Hz) Poslati pauzom tajmer (TOT) i automatskim gašenje (APO) Zauzet kanal kaznu (BCLO) Automatsko relej transponder (DOLARA) Devet DTMF automatsko biranje pamćenje

KM 214.00 225.00
Anysecu Srednjoj efikasnosti DC 110V/220V pretvarač PS-30SW VI 13.8 v DC 0.3 V za T-9800 KT-8900 KT-7900D Radio VI PS30SW
  • Svježe
Procjenjuje se:

Anysecu Srednjoj efikasnosti DC 110V/220V pretvarač PS-30SW VI 13.8 v DC 0.3 V za T-9800 KT-8900 KT-7900D Radio VI PS30SW

Srednjoj efikasnosti vokitoki DC 110 V / 220 V pretvarač PS30 SW VI 13.8 v 207w,napajanjePrednost Karakteristike ; ulaz napon : 110 V&220 V ( može biti prilagodljiva Sama) Tekući : 8.315 Pojačala (Mogu Prilagodljiva)Specifikacija Potpuno : Anysecu Model : PS30 SWVI Izlaz Napon : 13.8 Volti Trenutni : 8.315 Pojačala (Mogu Prilagodljiva) Tip : Regulisana Prebacivanje ulaz napon : 110 V&220 V ( može biti prilagodljiva Sama) Izlaz napon : 13.8 V DC (915 V prilagodljiva) Izlaz trenutni : 30 A (max) Sadržaj : 170(P) x 80(H) x 180(D) mm Neto Težinu : je 1,5 kg Hlađenje : temperaturaosjećam primoran zrak hlađenje Portal i zvuk : Moć : AC110 V / 220 V Instrument Tip : Pokazivač prikaži instrument Kratkih krug i preko napon zaštitu Izlazne snage ocenjivani u neprekidnom službe Obavezujući post izlaz terminala Preciznost regulisanje izlaz napon Lowe vrhunacvrhunac žubor manje od 0.3% Vanjski fitilj pristup Srednjoj udar kapaciteta Teško dužnost metal kabineta & moć prevlakaVezana proizvod :

KM 164.00 190.50
Skladu sa NETGEAR AGM732F 1000BASE-LX/LC comector Jedan način/1310nm 1.25 G 10km DDM Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa NETGEAR AGM732F 1000BASE-LX/LC comector Jedan način/1310nm 1.25 G 10km DDM Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 27.23