• Svježe
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/VOZILOM,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Quad,20Meters

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/VOZILOM,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Quad,20Meters

Buyers rating:
KM 104.98

Iz robe


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/VOZILOM,3.0 mm Promjeru,
Singlemode 9/125, Quad, 50 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Parametar
Jedinice
FC, UO, LC/ Oklopna vlakna patch vrpcu
ST, MU
PLANINI-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
VOZILOM
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
VOZILOM
Ubodna gubitak(tipična)
d B
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤0.3
Gubitci
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Operativni talasnu dužinu
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Vibracije
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Operativni temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Skladište temperatura
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabl promjeru
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Naručio informacija :
Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditi
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.
Jer listu ograničenja, nismo ubaciti mnoge stvari.
Većina Kupci Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje! ! ! ! ! ! ! !
Garancija&Vrati Mi pružamo 1 godinu zamjena i 3 godine održavanje garancija. Garancija ne pokriva zloupotreba, ostecenja, oštecenja od vode, gubitka ili krađe. Sve kupovine možda se vratio within14 dana od dana od kupovine za povrat novca ili zamjenu. Sve proizvode mora biti u njihovo prvobitno stanje. Roba koji je oštećen ili nestala komponente, nije refundable
Kontaktirajte Nas, nadamo se da si srecan sa naših proizvoda i službi i u red nas nagraditi s pet zvjezdica rejting. Tvoj pozitivan feedback će biti sjajno encourgement za nas u budućnosti posao. Ako imaš nešto vrijedno sugestije ili bilo kakvih problema sa naše stvari ili isporuka. Molimo vas da nas kontaktirati odmah pre nego što si nam dao neutralan ili negativna povratne informacije. Ćemo odgovor ni na jedno pitanje u roku od 24 sata (osim Vikend i Praznike ). Onda ćemo sve od sebe da riješim taj problem što je PRIJE moguće.
O Nama Dobrodošli u našu Aliexpress radnju! Osnovao u 2008, Shenzhenu IO-VEZA tehnologija Co., Ltd je vodeći proizvođač,nudi optičkog transceivers,optičke patch žice i optičke opremu.Svoje proizvode su isporučili područja iz Kine na cijelom svijetu Smo novog prodavača u Aliexpress, međutim, sa našom velikom timu, primarni izvor, ponudit ćemo bolje i bolje kvalitete,
Takmičarski cijenu i oprezni službe.

Karakteristike

:
IO-LINK
:
EBSQ6LCASC20
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
3meters
Veza Je:
LC/PC
Veza B:
SC/VOZILOM
kabl tip:
Quad
Jezgro gladding promjeru:
9/125
:
Narandžasta
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Ovako bi vam se moglo svidjeti

Anysecu Srednjoj efikasnosti DC 110V/220V pretvarač PS-30SW VI 13.8 v DC 0.3 V za T-9800 KT-8900 KT-7900D Radio VI PS30SW
  • Svježe
Procjenjuje se:

Anysecu Srednjoj efikasnosti DC 110V/220V pretvarač PS-30SW VI 13.8 v DC 0.3 V za T-9800 KT-8900 KT-7900D Radio VI PS30SW

Srednjoj efikasnosti vokitoki DC 110 V / 220 V pretvarač PS30 SW VI 13.8 v 207w,napajanjePrednost Karakteristike ; ulaz napon : 110 V&220 V ( može biti prilagodljiva Sama) Tekući : 8.315 Pojačala (Mogu Prilagodljiva)Specifikacija Potpuno : Anysecu Model : PS30 SWVI Izlaz Napon : 13.8 Volti Trenutni : 8.315 Pojačala (Mogu Prilagodljiva) Tip : Regulisana Prebacivanje ulaz napon : 110 V&220 V ( može biti prilagodljiva Sama) Izlaz napon : 13.8 V DC (915 V prilagodljiva) Izlaz trenutni : 30 A (max) Sadržaj : 170(P) x 80(H) x 180(D) mm Neto Težinu : je 1,5 kg Hlađenje : temperaturaosjećam primoran zrak hlađenje Portal i zvuk : Moć : AC110 V / 220 V Instrument Tip : Pokazivač prikaži instrument Kratkih krug i preko napon zaštitu Izlazne snage ocenjivani u neprekidnom službe Obavezujući post izlaz terminala Preciznost regulisanje izlaz napon Lowe vrhunacvrhunac žubor manje od 0.3% Vanjski fitilj pristup Srednjoj udar kapaciteta Teško dužnost metal kabineta & moć prevlakaVezana proizvod :

KM 164.00 190.50
10pcs/mnogo FTTH Alat Opremu sa FC-6S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1mW Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Striptizeta
  • Svježe
Procjenjuje se:

10pcs/mnogo FTTH Alat Opremu sa FC-6S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1mW Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku Striptizeta

10pcs / mnogo FTTH Alat Opremu sa FC6 S Vlakna Cleaver i Optički Moć Metar 1m W Vizuelni Krivica Lokator Kablovsku StriptizetaOPM SpecifikacijaTipNekaTalasnu dužinu nm800 da 1700DetektorIn Ga AsMjerenja Domet d Bm70 da +10NeizvjesnostiMozda, hvaia! javit 5%Kalibrisana Talasnu Dužinu850 980 1300 1310 1490 1550Rezoluciju0.01 d BmRadi Temperatura10 da +60Skladište Temperatura25 da +70Dimenzije190×100×48(SAM*M*H)Baterija3 AA 1.5 V(nije uključena)Težine400gVeza FC / SCVizuelni Krivica Lokator SpecifikacijaTipIzlazne Snage>1m W 5 KMWavlength650nm2 HzDaConnetorUniverzalni KonektorBaterijaAA*2Skladište Temperatura20+70Radi Temperatura10+60Laser TipLDTežine178gDimenzije168mm*27mmOvo FC6 S optičke cleaver je dostupan sa jednim vlakna adapter za 250 da 900 sitnica obložene jedan vlakna...

KM 61.48
10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM
  • Svježe
Procjenjuje se:

10 / 100M Jedan način jedan megabytes vlakna medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 1 SC 20KM

Specifacations : ParametarSpecifikacijePristup mode10 / 100 MbpsStandardIEEE802.3 10 BaseT Ethernet, IEEE802.3u,100 BaseTX / FX Brzo Ethernet, IEEE802.3x Kontrola ProtokaTalasnu dužinu850nm / 1310nm / 1550nmPrijenos udaljenostDualvlakana Multimodu : 2 km,Dualvlakana jedan način : 20 / 40 / 60 / 80 / 100 / 120 km,Kategorija5 uvrnuto para : 100mLukeJedan RJ45 luku : Povezuje STP / UTP kategorija5 uvrnuto para, EIA568 A / BJedan optički luku : Multimode Dualvlakana : SC ili ST (50 / 125µm ili 62,5 / 125µm)Jedan način Dualvlakana : SC ili FC (9 / 125µm)Znači konverzijeRadnje i Naprijed modu ili prečicu modeTampon svemiruIzgradio u 128 Kb RAM za podatke tamponKontrola protokaPuna kuca : protok kontrolu;Pola dupleks : nazad pritisakSJEĆATE9MTBF100 000 satiDOVEO indikatorPOER (napajanje), FX VEZA / ČIN (optički veza akciji)FDX (puna kuca), TX VEZA / ČIN (TPdine kejbl veza / akciji)TX 100 (TPdine kejbl stopa 100 M), FX100(optički kabl stopa 100 M)NapajanjeVanjski : AC90~264 V / DC100~380 V ulaz, izlaz 5 V1 APotrošnja energijeOperativni temperatura10~55Operativni vlažnost5%~90%Održavanje temperatura40~70Održavanje vlažnost5% ~ 90% noncondensingDimenzije70mm (P)×95mm (D)×27 mm (H) (vanjski napajanje)

KM 81.00
Vlakna Cleaver Optičke Cleaver VLAKNA CUTTER kablovsku striptizeta 6in1FTT vlakna alat
  • Svježe
Procjenjuje se:

Vlakna Cleaver Optičke Cleaver VLAKNA CUTTER kablovsku striptizeta 6in1FTT vlakna alat

Osobine : • Daje oko i 36.000 lipaze• Compact tijelo& svjetlo težinu• High Preciznost Lipaze• 250um Obložene ili 900um Tampon vlakna• Singlemode ili Multimode Koristiti• 12 Položaj Rotatable i Primjenjivih OštricaProizvod Mogućnosti : Rezanje ugao : 0.5 Rezanje dužina : 0.9 mm vlakna je 1016mm; za 0,25 mm vlakna je 916mm Vlakana paket promjeru : 125µm Jaknu OD : za 0,25 & 0.9 mm Veličine : 63 W × 76 D × 63 H (mm) visokog kvaliteta metal tjelo pakovanje uključena 1pcs metal vlakna cleaver 1pcs otpada kutiju 2pcs allen ključ 1pcs cfs2 kablovsku cutter 1pcs kablovsku dužinu striptizeta

KM 41.10
KELUSHI16 u 1 Ekonomske FTTH Alat KIT Pakete Uključena 10mW Vizuelni Krivica Lokator i Vlakna Cleaver FC-6S Vlakna Miller Makaze
  • Svježe
Procjenjuje se:

KELUSHI16 u 1 Ekonomske FTTH Alat KIT Pakete Uključena 10mW Vizuelni Krivica Lokator i Vlakna Cleaver FC-6S Vlakna Miller Makaze

Paket uključuju1Aluminij alat GJX119Mali Allen ključ DTD692Alat i kaiš i ključeve YS12310Veliki Allen ključ XTD610310m W Vizuelni Krivica Lokator JS10 MW4611Vlakna Cleaver 12 Oštrica 12 M6184VFL torbu BB4212Striptizeta Alat PXK815Uzica GS4413Miller Striptizeta SK1026keramička jezgro TCX4514Vlakna striptizeta guider način DGT1217Vlakna Cleaver FC6 S JS6815Airlaid WCZ1348Vlakna Cleaver FC6 S torbu BB6216Alkohol boce 250 JJP136 FC6 S Vlakna Cleaver je od metala, a ne plastike, molim vas, budite sigurni da kupi! "NE SECKANJE"1...

KM 83.25
10 luke gb / s Vlakna Prekidac 2 luku RJ45 + 8 luku sfp vlakna prekidač mreže prekidač sa 4 par gb / s jednim vlakna modul
  • Svježe
Procjenjuje se:

10 luke gb / s Vlakna Prekidac 2 luku RJ45 + 8 luku sfp vlakna prekidač mreže prekidač sa 4 par gb / s jednim vlakna modul

10 luke gb / s Optičkog Prekidač JYTGM882 10 luke gb / s Ethernet Optičke Prekidač ima osam 1000 M SFP utičnice i dva 10 / 100 / 1000 M UTP luke Mušterija možeš da biraš drugačije 1000 M SFP modul prema kao njegov zahtjev, kao što Multimode ili Jedan način, Sama vlakna ili Dvostruki vlakna i Jedan način 20100km itd...

KM 330.00
Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW Industrijske TTL Interfejs 433MHz IF Modul +2PCS Gumene Antenu + 1Piece USB Most Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W Industrijske TTL Interfejs 433 MHz IF Modul +2 PCS Gumene Antenu + 1 Piece USB Most Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs modula 2pcs povezuje kablovi za SV612 IF Modul 2pcs SW433ZT100 Pravo antenu 1piece USB most odbor 1piece povezuje kablovi za USB most odborSV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 2PCS SV612 100mW TTL Interfejs 915MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2PCS Naivčina Antene+2PCS TTL Da USB Odbor

Slobodna Isporuka 2 PCS SV612 100m W TTL Interfejs 915 MHz Bežični Odašiljač I Prijemnik+2 PCS Naivčina Antene+2 PCS TTL Da USB Odbor2pcs SV612 TTL Interfejs 915 MHz IF Modula 2pcs SW915XP1 M Naivčina antene 2pcs TTL USB most odbora 2pcs Povezuje kablovi za SV612 IF Modula 2pcs povezuje kablovi za USB Most odbora​SV612 je vrlo integrisane, multikanali radio podatke primopredajnik modul...

KM 54.00 63.75
voki-toki zvučnik mikrofon zamjenu za Kenwooda TK480 TK290 TK3140 TK3148 TK2180 TK3180 KMC-25 Za Kenwooda radio pribor
  • Svježe
Procjenjuje se:

voki-toki zvučnik mikrofon zamjenu za Kenwooda TK480 TK290 TK3140 TK3148 TK2180 TK3180 KMC-25 Za Kenwooda radio pribor

vokitoki zvučnik mikrofon zamjenu za Kenwooda TK480 TK290 TK3140 TK3148 TK2180 TK3180 KMC25 Za Kenwooda radio priborKARAKTERISTIKEIzgradiou standardnu 3.5 mm jack,Čime operacija daljinski slušalicu sa 3,5 mm uključiJasno zvuk performans i udobno držaoTeško dužnost guraj razgovarati usluge ptt dugme nalazi na stranuČaura je napravljena od trajnih plastične materijalTamo je odjeća proljeće snimak na leđimaKabl je fleksibilna i trajnaVeza : TK480 može prilagoditiPRIJAVEZa KENWOODA RadioTK280 TK380 TK480 TK290 TK3140 TK3148♣ Sve veće kreditne kartice / Novac Booker / QIWI Novčanik su prihvatili kroz osigurati platni procesor DEPONOVAN ...

KM 27.00 43.17
Super slijepog miša 5 pc RCA adapter RCA Muškarac Uključi da RCA Žena Jack pravo IF Adapter Slobodna Isporuka
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 5 pc RCA adapter RCA Muškarac Uključi da RCA Žena Jack pravo IF Adapter Slobodna Isporuka

5 pc RCA adapter RCA Uključi da RCA Jack pravo IF Adapter Slobodna IsporukaPaket uključuje : 5 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

KM 10.00 11.38
Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Skladu sa Avago HFCT-5701LP 1000BASE-LX i 1G Vlakana Kanal SFP 1310nm 10km LOK Primopredajnik modul SFP

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 10.20
Automatsko Grijanje FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optičke Fuziju Spojnicu X-86H
  • Svježe
Procjenjuje se:

Automatsko Grijanje FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optičke Fuziju Spojnicu X-86H

Automatsko Grijanje FTTH Optičke Uplitanju Mašina Optičke Fuziju Spojnicu X86 HKarakteristike Metro stil GUI, lako operaciju; Visoke rezolucije za 5,7' šarene LCD; USB port za softver nadogradnju; 8s obično seckanje i 28s za grijanje; da 4000 grupe podaci mogu biti čuvana; PAS tehnologija, jezgra da jezgro digitalni poravnanja; Inteligentan operaciju, auto grijanje i da spojimo; Gumene oklop štiti mašinu od šoka ili utjecaja; 8800m Ah i skinuti Libateriju, Tipična 250 ciklusa; Raznim prikaži grupe, max...

KM 2272.00 2443.50
skladu sa cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m Primopredajnik,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul
  • Svježe
Procjenjuje se:

skladu sa cisco 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm OM4 150m Primopredajnik,40G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul

40 G QSFP+ SR4 DDM OM4 150m optički Modul 100% Cis co cimpatible Ključ Karakteristike Srednjoj Kanal Kapacitet : 40 Gbps po modul Se da 11.1 Gbps Podatke stopa po kanalu Maksimalnu veza dužini od 150 miliona veze na OM4 multimode vlakna Ili 150 miliona veze na OM4 multimode vlakna Srednjoj Pouzdanost 850nm VCSEL tehnologija Električno hotpluggable Digitalni dijagnostički SFF8436 skladu Caseoperating temperatura udaljenost : 0°C do 70°C Moć disipaciju Prijave 10 GBASEZR / ZW 40 G Ethernet Infiniband QDR Vlakna kanal Pakovanje Uvjerenja Naša FabrikaMaltene molim vas da pročitate pažljivoDOSTAVA1...

KM 119.00 125.52